Zastanawiasz się dlaczego my?

Ponieważ...

wykonujemy badania wstępne z pełną dokumentacją fotograficzną, pełną diagnostyką radiologiczną , badaniem zewnątrzustnym i pełnym badaniem wewnątrzustnym dając Ci pełny obraz Twoich potrzeb leczniczych.

Ponieważ...

planujemy Twoje leczenie dając Ci Plan leczenia z uwzględnieniem liczby wizyt wraz z kosztorysem a to pomoże Ci zaplanować i przygotować się do wizyt.

Ponieważ...

możesz u nas wykonać profesjonalny zabieg higienizacji, który przygotuje Twoją jamę ustną do leczenia, a po jego zakończeniu utrzyma na długi czas zadowalające Ciebie efekty.

Ponieważ...

pracujemy w powiększeniu i suchym środowisku jamy ustnej używając lupy, mikroskopu oraz koferdamu, aby leczenie było dokładne, bezpieczne i długoterminowe.

Ponieważ...

przeprowadzamy implantację nawigowaną używając przygotowanych szablonów, co daje nam pewność prawidłowej pozycji implantów.

Ponieważ...

stosujemy skaner wewnątrzustny zarówno w diagnostyce jak i leczeniu protetyczno - ortodontycznym co daje Ci większy komfort, gdyż eliminujemy tradycyjne wyciski uzębienia.

Ponieważ...

o Twój komfort i łagodne przejście całego procesu leczenia zadba opiekun pacjenta, który ustali terminy wizyt, będzie w stałym kontakcie z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Leczenie estetyczne

Usługi świadczone przez naszych lekarzy z zakresu leczenia estetycznego to licówki pełnoceramiczne, kompozytowe czy nowoczesne podejście bezinwazyjne bonding kompozytem.

#wybielanie, #licówka, #licówki, #bonding, #injection flow, #remodeling, #recontouring, #korona pełnoceramiczna, #Hollywood smile, #białe zęby, #piękne zęby, #naturalny uśmiech, #piekny uśmiech, #zmiana kształtu i koloru zębów, #aparat ortodontyczny,

Leczenie funkcjonalne

Usługi świadczone przez naszych lekarzy z zakresu leczenia funkcjonalnego to leczenie ortodontyczne, zabezpieczenie struktury zęba nakładem lub koroną protetyczną, uzupełnienie braków zębowych implantem i koroną protetyczną na implancie lub mostem protetycznym na zębach własnych. To diagnostyka stawów skroniowo-żuchwowych i terapia zgryzu. W przypadku bezzębia protezy biofunkcyjne dające poczucie własnych zębów. To protezy oparte na implantach.
 

#nakład pośredni, #korona pełnoceramiczna, #korona cyrkonowa, #korona na implancie, #most protetyczny, #most adhezyjny, #implant, #most na implantach, #proteza, #proteza na implantach, #proteza overdenture, #szyna, #deprogramator, #nakładki invisalign, #ortodoncja, #zgryz, #ekwilibracja zgryzu,

Leczenie biologiczne

Usługi świadczone przez naszych lekarzy z zakresu leczenia biologicznego to odpowiednia diagnostyka i zaplanowania leczenia, leczenie zachowawcze w powiększeniu i izolacji, leczenie endodontyczne – kanałowe pierwotne jak i wtórne. Całość dopełnia profilaktyka i odpowiednia higiena, której nauczy Cię nasza higienistka podczas zabiegu higienizacji.

#wypełnienie, #koferdam, #mikroskop, #kompozyt, #leczenie zachowacze, #higienizacja, #piaskowanie, #wybielanie zębów, #leczenie kanałowe, #leczenie endodontyczne, #leczenie kanałowe powtórne, #leczenie reendodontyczne, #leczenie pod mikroskopem, #kanałówka, #wybielanie zębów, #nakład bezpośredni, #nakład pośredni, #lakowanie, #ubytek przyszyjkowy, #zdrowe zęby, #leczenie zębów, #choroba przyzębia, #paradontoza, #recesja